VÁŠSPRÁVCECZ
...aby se Vám lépe žilo

Ćtvrtek 8.12.2022

On-line správa – Po schodech

Portál www.poschodech.cz

"Po schodoch, po schodoch, spoznáváš poschodia", tak zní první slova velmi známé písně. Na schodech se jako sousedé potkáváme, poznáváme, řešíme každodenní radosti i starosti. Schody jsou tím, co nás všechny v bytových domech spojuje. Jsou nezbytností, bez níž bychom se neobešli.

Portál poschodech.cz je název Vašeho moderního portálu, který má ambici stát se pro Vás důležitým a nenahraditelným místem, kde budete moci vyřešit spoustu svých záležitostí souvisejících s bydlením. Cílem portálu je poskytnout Vám všechny informace o Vašem bytě a domě.

Poschodech.cz - Moderní portál, kde se můžete nejen setkávat

Webový portál www.poschodech.cz zpřístupňuje finanční a technické údaje o bytech a domech pro jejich vlastníky. Údaje jsou zpřístupněny z informačního systému DOMUS používaného správcem domů, VÁŠ SPRÁVCE CZ.

Co nejdete na portálu poschodech.cz?

KONTO BYTU

Srozumitelné zobrazení porovnání skutečných nákladů a zálohových předpisů. Sledujte vývoj stavu Vašeho konta v průběhu času. Najdete v něm zaevidované platby s datem úhrady, vznik přeplatků či nedoplatků a samozřejmě aktuální zůstatek.

ROČNÍ VYÚČTOVÁNÍ

Porovnejte si vystavené předpisy, vyúčtování a Vaše platby. Přehled ročního vyúčtování s historií za více let. Každý řádek obsahuje informaci o aktuálním zůstatku v daném roce. Červená barva Vám ulehčí najít a identifikovat nedoplatky.

ÚČET DOMU

Prohlédněte si bankovní účet Vašeho domu. Na jednom místě najdete všechny příchozí a odchozí platby za Váš objekt. Pokud má Váš dům více účtů, každý z nich můžete sledovat nezávisle.

ODEČTY A SPOTŘEBY MĚŘIČŮ

Potřebujete se podívat do minulosti? Zde najdete historii namontovaných měřičů ve Vašem bytě s jejich odečty. Zobrazí se i demontované měřiče z důvodu periodické výměny. Je možné sledovat všechny typy měřičů, od studené vody až po elektroměry či poměrové rozdělovače topných nákladů.

REVIZE

Jste si jisti, že Váš výtah nebo hromosvod jsou v pořádku? Odteď sledujte, zda se provádějí odborné prohlídky zařízení ve Vašem domě podle plánu. Po kliknutí na „Detail" se zobrazí všechny provedené revize Vámi sledovaného zařízení.

NÁKLADY DOMU

Všechny náklady domu spolu s fakturami za všechny provedené služby zůstanou pod Vaším dohledem. Pro každou službu, za kterou Váš správce analyzuje došlé faktury, můžete zobrazit detailní historii.

GRAF SPOTŘEB

Přehled spotřeby vody ve Vašem bytě už nikdy nebude srozumitelnější. Jednoduše a rychle - kolik proteklo studené, teplé vody. Kolik dílků přibylo oproti minulému roku...

NÁSTĚNKA DOMU

Už žádné ztracené papíry na vývěsce v chodbách Vašeho vchodu. Využijte portál www.poschodech.cz jako ideální místo pro komunikaci s Vaším správcem. Správce může informovat všechny vlastníky nebo jen Vás ve Vašem domě. Chcete oslovit sousedy? Nástěnky jsou ten správný způsob.

DISKUZNÍ FÓRUM

Ve fóru Vašeho domu můžete diskutovat se sousedy a správcem o tématech, která jsou důležitá pro Váš dům. Je to ideální místo pro výměnu informací v rámci domu, pokud nemáte čas se sejít na schůzích. Přístup k tomuto fóru mají jen vlastníci bytů a správce domu. Portál podporuje standardně tři fóra, která jsou ideální pro sdílení informací mezi vlastníky, správcem domu a provozovatelem portálu.

FOND OPRAV

Dokonalý přehled tvorby a čerpání za Fond údržby a oprav. Mějte pod kontrolou, jak čerpáte Vaše finance. Souhrnné měsíční přehledy s detailním rozpisem v PDF dokumentu ke stažení nebo jen jednoduchý přehled o operacích. Zkontrolujte, jak se účtuje s Vašimi penězi.

DOMOVNÍ FUNKCIONÁŘI

Nevíte, kam se dovolat v případě problémů? Odteď budete mít k dispozici všechny potřebné kontakty domovních funkcionářů a zástupců. Zavolejte nebo napište lidem, kteří Vás zastupují.

Jak se přihlásím do aplikace on-line připojení?

Prostřednictvím pole „Vstup – Po schodech – On-line" v pravém horním rohu stránky. Přihlášení k on-line přístupu je možné z každé stránky webu.

Jak a kde získám přihlašovací údaje?

Pokud ještě přihlašovací údaje nemáte k dispozici, kontaktujte své klientské centrum.

Pro získání přístupu na stránky portálu potřebujete registrační kód, který identifikuje Váš prostor. Tento kód Vám můžeme poslat na ročním vyúčtování nebo platebním předpisu. Pokud nás navštívíte, můžeme Vám tento kód odevzdat osobně.

.

Náhled aplikace po přihlášení

Novinky (?)

Schránky elektronických dokumentů jsou již aktivní v pilotním provozu s některými správci. První uživatelé už mají plnohodnotné celoroční vyúčtování včetně všech příloh přímo na portálu.

květen 2013

Připravujeme pro Vás schránku elektronických dokumentů (el. faktura, el. vyúčtování, el. předpis ...)

duben 2013

Pro uživatele s denními dálkovými odečty měřičů jsme připravili několik grafů, které Vám pomohou lépe sledovat Vaši spotřebu (včetně srovnání, souhrnných přehledů a dalších).Aktuality / Semináře
/ Partnerské akce
PRODEJ DOMŮ A BYTŮ Z VLASTNICTVÍ MĚSTA BRNA DO VLASTNICTVÍ PRÁVNICKÝCH A FYZICKÝCH OSOB
Privatizace bytů na Lesné? Zapomeňte, vzkazuje město

Naši partneři

KONTAKTNÍ INFORMACE
 • Klientské centrum
  info@vasspravce.cz
 • Evidence /účetnictví
  info@vasspravce.cz
 • Technické služby
  info@vasspravce.cz
 • Havarijní služba 24H
 • VÁŠ SPRÁVCE CZ, družstvo

  Pracoviště: Výstaviště 405/1
  Kongresové centrum
  603 00 Brno

 • Tel: 00420 602 711 091
 • Email: info@vasspravcecz.cz
 • www.vasspravcecz.cz